Чотириденний робочий тиждень покращує ефективність персоналу та екологію – вчені

Об этом сообщает max24.in.ua со ссылкой на СМИ.

Чотириденний робочий тиждень може суттєво скоротити витрати державних економік по всьому світу та покращити екологічну ситуацію.

Таку інформацію оприлюднили науковці Henley Business School у результаті масштабного дослідження 250 британських компаній, пише Independent.

Майже дві третини (64%) роботодавців, хто вже випробував схему чотириденного робочого тижня, повідомили про покращення продуктивності персоналу.

Дослідження також продемонструвало: такий стиль роботи збільшив загальну якість життя працівників. У понад 78% підприємств стверджують: персонал був щасливішим, стресостійкішим (70%) та менше хворів (62%).

Із додатковим вихідним днем 40% працівників витратили час на розвиток професійних навичок. А 25% заявили, що використовували свій вихідний для волонтерської діяльності.

Згідно з дослідженням, чотириденний тиждень також матиме позитивний вплив на навколишнє середовище. Наприклад, працівники в середньому їздять біля 557,8 мільйона миль на тиждень. Тож додатковий вихідний призведе до зниження рівня транспортних викидів у повітря. Відповідно, скоротяться потреби у викопному паливі та інших ресурсах.

Водночас, 73% роботодавців стурбовані змінами та необхідністю модернізації виробничого процесу. А 45% працівників заявили, що бояться, що керівництво вважатиме їх ледарями.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

InspiredДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1562589444-chotiridenniy-robochiy-tizhden-pokrashchue-efektivnist-personalu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя